piątek, 26 czerwca 2009

odiSHOP wystartował:)

Nelly niedawno skończyła dwa latka a ja zdałam sobie sprawę z tego, iż nie chcę wracać do pracy - chcę nadal cieszyć się byciem mamą i dawać mojemu dziecku tyle z siebie ile tylko mogę póki mogę...

Tak narodziło się nasze drugie dziecko - odiSHOP .

odiSHOP to sklep internetowy, który powstał z pasji, z miłości do dziecka oraz zamiłowanie do noszenia. Pracowało nad nim kilka osób często zarywając noce lub inne ważne sprawy - bardzo Wam wszystkim za to dziękuję...

Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - sklep wygląda pięknie i z tego co piszecie jest przejrzysty i często do niego wracacie:)

odiSHOP oficjalnie wystartował 15 czerwca 2009r czyli dzień po urodzinach naszej pierworodnej i do dziś zarejestrował już całkiem sporo odwiedzin:)

W sklepie znajdziecie chusty do noszenia dzieci, których asortyment będziemy sukcesywnie rozszerzać - ale nie tylko... Do naszej oferty wprowadziliśmy też ekskluzywną kolekcję Baby i Lady DIIL oraz niesamowite zabawki z drewna firmy HaPe. Chcemy byście na stronach naszego katalogu znaleźli rzeczy takie, które sama kupiła bym dla siebie bądź swojej rodziny. Dlatego też skupiamy się na produktach, które nas urzekły i które nadal są ciężko dostępne na naszym rynku, ale również na tych które cieszą się wśród Was dużą popularnością... Mamy też coś dla przyszłych mam - kolekcje ubrań dla kobiet w ciąży oraz wisior Bola wprost z Meksyku, który ma za zadanie chronić dziecko jeszcze w brzuchu matki a swym delikatnym dźwiękiem umilać mu czas tam spędzony.

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzin naszego sklepu na stronie http://sklep.odiland.com oraz do zakupów - czekają na Was ciekawe promocje:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz